Global Legal Hackhaton PL 2020

Już jutro początek trzeciej już polskiej edycji Global Legal Hackhaton. Fundacja LegalTech Polska jest partnerem wydarzenia.

Uczestniczyłem jako juror w pierwszej edycji i pamiętam dobrze, jak wiele dobrej energii krążyło wśród uczestników. Pamiętam także, jak w czasie obrad jury dwa razy przychodził do nas posłaniec przypominając, że przekroczyliśmy czas na naradę, a ponad setka ludzi czeka na naszą decyzję…

Druga edycja przyniosła sukces międzynarodowy polskiego zespołu w finałach GLH, a zwycięski projekt nadal jest rozwijany jako Intelilex.

Nie mam wątpliwości, że trzecia edycja będzie także udana – choć na pewno inna niż poprzednie, bo bardzo dynamicznie zmienia się kontekst – potrzeby prawników, ich wiedza, znajomość technologii, ale także i zrozumienie świata prawników przez ludzi IT.

Wszystkim uczestnikom życzę sukcesu, przypominając jednocześnie, że sam udział może być tym, co zmieni ich życie – za sprawą nowych znajomości, odbytych rozmów, odkrytych swoich zdolności czy sprawdzenia się w nowych wyzwaniach.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.