12 April 2019

Zarządzanie prawami własności intelektualnej

IP DESK

FirmaBrandelaw Marcin Setlak
Nazwa produktuIP DESK
Opis produktuSystem ma na celu wsparcie zarządzania kancelarią prawno-patentową. Posiada szereg modułów przygotowanych ściśle pod tę specjalizację - począwszy od funkcjonalności związanych ze znakami towarowymi, wzorami przemysłowymi, użytkowymi i wynalazkami, na generowaniu terminów przypomnień o płatnościach okresowych skończywszy. Oprócz specyfiki IP, platforma posiada rozbudowany CRM, mailbox, worklfow, rozliczanie czasu pracy, generator dokumentów oraz rejestry terminów, opłat, czynności i rozliczeń. Aktualnie trwają prace nad integracją platformy z jednym z globalnych dostawców usług monitoringu znaków towarowych.
Podstawowe zastosowaniaMożliwość prowadzenia postępowań dotyczących znaków towarowych, wzorów przemysłowych i użytkowych, wynalazków, jak również innych spraw z zakresu własności intelektualnej, o charakterze spornym i niespornym. Zarządzanie porftolio spraw, komunikacja z klientami, automatyzacja czynności administracyjnych z tym związanych.
Wyróżniająca się cecha produktuOlbrzymi nacisk został położony na prostotę i użyteczność, przy jednoczesnym bogato zaprojektowanym zestawie funkcjonalności. Dzięki temu praca z systemem jest obiektywnie prosta i przyjemna.
Grupa docelowa użytkowników:rzecznicy patentowi, kancelarie zajmujące się prawami własności intelektualnej, działy prawne przedsiębiorstw
Kraj odbiorców produktuPolska, kraje UE
Referencyjni klienciKJP Kurcman Jędrzejewski i partnerzy, Grupa Lotos S.A., IP Willow Tree
Model płatnościAbonament wyliczany wg liczby użytkowników oraz aktywnych spraw
Sposób korzystaniaSaaS lub instalacja u klienta
Siedziba:Lublin
Rok założenia:2017
Strona internetowahttp://www.ipdesk.pl
Email:info@ipdesk.pl
Social media:https://www.linkedin.com/company/ipdesk/