9 August 2019

Platformy pośredniczące – katalog LegalTech Polska

SpecPrawnik

FirmaLegal Networks sp. z o.o.
Nazwa produktuSpecPrawnik
Opis produktuSpecprawnik to największa w Polsce platforma łącząca klientów z prawnikami, oferująca nowoczesne i intuicyjne narzędzia do pozyskiwania klientów i nowych zleceń, zbierania opinii i rekomendacji oraz budowania marki prawnika w Internecie.
Podstawowe zastosowaniaTworząc serwis chcieliśmy pomóc klientom w wygodnym dotarciu do właściwego prawnika, a prawnikom w nawiązaniu skutecznego kontaktu z klientem. Serwis daje najwięcej możliwości zautomatyzowania kontaktu z prawnikiem (moduły dla prawnika: indywidualna wycena sprawy klienta, umówienie wizyty online, zakup usług u prawnika, wiadomość do prawnika, kontakt telefoniczny do kancelarii, przekierowanie na stronę kancelarii).
System do zamawiania usług prawnych i wizyt online – wirtualna kancelaria prawnika (aktywna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu).
Zbieranie opinii od klientów zintegrowane z wyszukiwarką Google.
Rekomendacje od innych prawników.
Budowanie marki prawnika w Internecie (oferujemy prawnikom promocje oraz możliwość kontaktu z klientem przez Internet).
Możliwość zaimplementowania poszczególnych modułów na stronie internetowej prawnika (system do zamawiania usług i wizyt, opinie klientów, odpowiedzi na pytania klientów, certyfikat "Pomocny Prawnik").
Wyróżniająca się cecha produktuProfile profesjonalnych prawników pokazują faktycznie prowadzone sprawy (opisy spraw) przez prawników, a odpowiedni algorytm dobiera klientowi właściwego prawnika, który podobnymi sprawami zajmował się już w przeszłości. Każdemu prawnikowi można zadać pytanie prawne online. Jeśli uzyskane informacje przekonają klienta do wybranego specjalisty, wystaczy kliknąć by zamówić i opłacić usługę, zamówić wizytę lub poprosić o wycenę swojej sprawy. Specprawnik integruje wszystkie narzędzia nowoczesnego prawnika potrzebne do nowoczesnej formy komunikacji z klientem. Serwis skupia ponad 100 tys. potencjalnych klientów kancelarii miesięcznie. To kompleksowy system umożliwiający aktywne pozyskiwanie zleceń, który znacząco obniża nakłady finansowe na działania marketingowe w Internecie.
Grupa docelowa użytkowników:Prawnicy z całej Polski posiadający tytuł zawodowy, aplikanci, doktorzy prawa.
Kraj odbiorców produktuPolska
Referencyjni klienci4000 aktywnych kancelarii z całej Polski
Model płatnościKonto Premium - 149 zł netto/miesięczny abonament za korzystanie z serwisu
Sposób korzystaniaRejestracja prawnika w serwisie poprzez uzupełnienie danych i dodanie usług w serwisie Specprawnik. System do zamawiania usług prawnych i wizyt online.
Siedziba:Poznań
Rok założenia:2015
Strona internetowahttps://www.specprawnik.pl/
Email:kontakt@specprawnik.pl
Social media:https://www.facebook.com/specprawnik/

Spot.legal

FirmaSpot.legal
Nazwa produktu Spot.legal
Opis produktu Portal wykorzystujący uczenie maszynowe do łączenia właściwych prawników z klientami.
Cechuje się unikalną funkcją automatycznego klasyfikowania problemów, oszczędzając czas prawnika. Dodatkową funkcją jest system weryfikacji kompetencji prawnika, dający klientom większe szanse na szybkie i profesjonalne rozwiązanie sprawy.
Podstawowe zastosowania Wsparcie klientów, którzy nie potrafią dokładnie określić swoich potrzeb z uwagi na barierę językową wynikającą z nomenklatury prawnej.
Algorytmy rozpoznające typ sprawy pozwalają kancelarii inwestować czas i środki jedynie w przypadki, które pasują do ich specjalizacji i modelu biznesowego.
Wyróżniająca się cecha produktuUczenie Maszynowe (Sztuczna Inteligencja) pozwala na automatycznie klasyfikowanie sprawy, co ułatwia skierowanie problemu do eksperta z danej dziedziny.
Rozwiązania wsparte algorytmami skracają drogę do pozytywnego rozwiązania sprawy, oszczędzając czas i koszty obu stronom.
Grupa docelowa użytkownikówPrawnicy, którzy oczekują leadów dobrze pasujących do ich specjalizacji
Kraj odbiorców produktu Polska
Model płatności Karta płatnicza dla klientów / Darmowy dla prawników
Sposób korzystania SaaS
Siedziba:Poznań
Rok założenia:2020
Inwestorzy zewnętrzni Projekt jest kooperacją prywatnych podmiotów: Pravna.pl oraz Spruce Mobile LTD
Strona internetowahttp://spot.legal/
Email:martin@spruce-mobile.com