11 May 2021

Narzędzia wspierające – katalog LegalTech Polska

naffy

FirmaFF Labs Sp. z o.o.
Nazwa produktunaffy
Opis produktuMisją naffy.io jest umożliwienie efektywnego świadczenia usług online. Chcemy ułatwić prawnikom ich pracę, dając im łatwe w użyciu narzędzie zaspokajające wiele potrzeb. Dzięki naffy.io łatwiej wyróżnić się w internecie i przekonać do siebie klienta. Pozwala też zaoszczędzić czas spędzany na umawianiu spotkań.
Podstawowe zastosowanianaffy.io pozwala stworzyć własną stronę internetową bez pomocy grafika i programisty. Wbudowany na stronie prawnika terminarz pozwala jego klientom rezerwować spotkania samodzielnie. Spotkania online odbywają się przez łatwy w użyciu, bezpieczny komunikator do wideorozmów.
Wyróżniająca się cecha produktuGłówną cechą wyróżniającą naffy.io jest jego kompletność. To jedyne narzędzie na rynku łączące w sobie narzędzie do budowy stron, terminarz rezerwacji spotkań i komunikator do wideorozmów. Dzięki temu użytkownik ma wszystkie te elementy w jednym miejscu. Nie musi przełączać się między kilkoma różnymi narzędziami ani ich ze sobą integrować.

Drugą unikalną cechą naffy.io jest jego prostota. Podczas tworzenia strony internetowej użytkownik uzupełnia informacje o sobie i swoich usługach. naffy.io automatycznie dopasowuje informacje do wybranego szablonu strony. Dzięki temu jest ona zgodna z najlepszymi praktykami tworzenia skutecznych stron.

Bardzo prosty w użyciu jest również komunikator do wideokonferencji. Klient rezerwujący spotkanie nie musi zakładać konta ani instalować żadnego oprogramowania. Wystarczy, że wejdzie w link podany w mailu i może odbyć wideorozmowę z prawnikiem w przeglądarce internetowej. Ułatwia to przeprowadzenie usługi i zwiększa satysfakcję klienta.
Grupa docelowa użytkownikówAdwokaci, radcy prawni.
Kraj odbiorców produktuPolska
Model płatnościComiesięczna subskrypcja
Sposób korzystaniaSaaS
SiedzibaToruń
Rok założenia2020
Strona internetowahttps://naffy.io/
Emailhello@naffy.io
Twitter (lub Facebook):https://www.facebook.com/naffyio