Mapa LegalTech Polska 2022

Od wielu lat niezmienną popularnościa cieszą się mapy pokazujące produkty legaltechowe w danym kraju. Zazwyczaj mają one formę planszy ze znakami towarowymi legaltechowych produktów, zwykle w podziale na kilka kategorii.

Szereg takich map można obejrzeć na stronie Legal Complex, gdzie na specjalnej podstronie są gromadzone legaltechowe mapy z całego świata.

Nadszedł czas na legaltechową mapę Polski! Piotr Chodosz przygotował projekt takiej mapy, bazując przede wszystkim na zawartości Katalogu Legaltech Polska. Opracowanie graficzne jest dziełem Laury Zalasa.

Mapa zbiera w jednym miejscu kilkudziesięciu dostawców rozwiązań legaltechowych na rynek usług prawnych w Polsce. Miejmy nadzieję, że mapa będzie pomocna przy rozpowszechnianiu wiedzy w zakresie stosowania nowych technologii dla prawników.

Zachęcamy do używania mapy w swoich własnych publikacjach i materiałach.

Jeśli widzisz błędy, uważasz, że brakuje jakiegoś rozwiązania lub masz inne uwagi, skontaktuj się. Przedstawiona mapa jest jej pierwszą wersją, a w oparciu o zebrane uwagi zostanie przygotowana kolejna udoskonalona wersja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.