LegalTech Polska – spotkanie drugie

Zapraszamy na kolejne, drugie spotkanie LegalTech Polska, które ponownie odbędzie się w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW na ul. Rektorskiej 4 w Warszawie.

Program spotkania 

Start – godz. 17.00

Elektroniczne systemy informacji prawnej – ich przyszłość i kierunki rozwoju – dr hab Przemysław Polański – twórca architektury programu Legalis

Komu przysługuje prawo autorskie do rezultatu pracy AI? Sposoby zabezpieczenia przed przejęciem tych rezultatów – dr Damian Flisak, radca prawny, redaktor i współautor komentarza do prawa autorskiego

Networking – 20 minut

Czy programowanie może być przydatne dla prawnika? dr hab Przemysław Polański podzieli się swoim doświadczeniem jako dr nauk prawnych, dr informatyki i jednocześnie radca prawny, a Karolina Gałęzowska (prawnik z Wierzbowski Eversheds Sutherland) opowie o swojej przygodzie z programowaniem w Python.

Blockchain w usługach prawnych – rewolucja czy ewolucja? radca prawny Justyna Matuszak-Leśny, LL.M. (Informationsrecht), Partner kancelarii e|s|b Rechtsaenwalte w Stuttgarcie – specjalizuje się w prawie nowych technologii.

Zakończenie: 19.00

Wystąpienia planowane są na maksymalnie 25 minut każde (będziemy tym razem tego pilnować!). 

Hashtag na Twitter: #LegalTechPolska 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.