Fundacja LegalTech Polska

Z przyjemnością zawiadamiam, że 4 października 2017 r. do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 695022 została wpisana Fundacja LegalTech Polska.

Cele Fundacji są następujące:

  1. wspieranie rozpowszechniania wiedzy na temat zastosowania nowych technologii w świadczeniu doradztwa prawnego,
  2. wspieranie rozpowszechniania wiedzy na temat aspektów prawnych prowadzenia działalności gospodarczej z wykorzystaniem nowych technologii,
  3. zbieranie i dostarczanie informacji z zakresu nowych technologii wykorzystywanych w świadczeniu doradztwa prawnego oraz w projektach gospodarczych wykorzystujących takie technologie,
  4. wspomaganie rozwoju gospodarczego, w tym rozwoju przedsiębiorczości z wykorzystaniem nowych technologii,
  5. inicjowanie i wspieranie w realizacji innowacyjnych przedsięwzięć gospodarczych związanych ze stosowaniem nowych technologii w doradztwie prawnym.

Cele te Fundacja będzie realizować poprzez m.in. organizację spotkań, prowadzenie programów badawczych, organizację konkursów, organizację środowiska stymulującego i wspierającego realizację inicjatyw i projektów z zakresu nowych technologii oraz ich zastosowania w pomocy prawnej, a także działalność wydawniczą, edukacyjną oraz oświatową.

Mam nadzieję, że pod skrzydłami organizacyjnymi Fundacji uda się jeszcze bardziej rozwinąć dotychczasową działalność LegalTech Polska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.