29 April 2019

Tworzenie narzędzi legaltech na zamówienie – katalog LegalTech Polska

Seraphin studio

FirmaSeraphin.legal
Nazwa produktuSeraphin Studio

Opis produktuOpracowywanie rozwiązań technologicznych dostosowanych do potrzeb klientów w zakresie usług prawnych.
Podstawowe zastosowaniaW ramach naszego studia legaltechowego, tworzymy dostosowane do potrzeb i szyte na miarę rozwiązania ułatwiające codzienne życie prawników oraz ich klientów, umożliwiające im osiąganie większej wydajności i oferujące innowacyjne doświadczenia klientom i pracownikom.

Zapewniamy wsparcie techniczne w celu zapewnienia optymalnej pracy narzędzia i usunięcia ewentualnych usterek, które mogą wystąpić po uruchomieniu. Zapewniamy wsparcie przy skalowaniu i polepszeniu narzędzia, aby umożliwić aktualizację narzędzia zgodnie z nowymi potrzebami.

Jeśli narzędzie ma być wprowadzone na rynek, możemy pomóc w marketingu, komunikacji i dystrybucji, aby zapewnić udane wprowadzenie na rynek.
Wyróżniająca się cecha produktuWykorzystujemy naszą wiedzę technologiczną i merytoryczną, aby tworzyć produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb: możemy zaprojektować dla Ciebie wszystkie funkcje, które sobie wyobrazisz w codziennej pracy.

Od 2016 roku Seraphin inwestuje w badania i rozwój, aby ułatwić wdrażanie najlepszych technologii wśród swoich klientów. Dzięki temu możemy dziś zaoferować prawnikom możliwość zbudowania oprogramowania dostosowanego do ich potrzeb w oparciu o istniejącą bazę technologiczną, która należy do najpotężniejszych na rynku.

Stworzone razem legaltechowe narzędzie jest udostępniane w formie White label, co pozwala dalsze dystrybuowanie rozwiązania pod własną marką.
Grupa docelowa użytkowników:Wszystkie zawody prawnicze (kancelarie prawne, działy prawne, kancelarie notarialne, kancelarie komornicze itp.)
Kraj odbiorców produktuFrancja, Polska, Stany Zjednoczone, Afryka, Ameryka południową, Singapur
Model płatnościNasze ceny różnią się w zależności od czasu potrzebnego na opracowanie narzędzia i złożoności (technicznej, prawnej...) projektu. Aby zoptymalizować koszty i czas realizacji, Seraphin ponownie wykorzystuje moduły swojej bazy technologicznej.
Siedziba:Paryż
Rok założenia:2015
Strona internetowahttp://www.seraphin.legal
Email:roman@seraphin.legal

Transparent data

Opis produktu zawarty jest w dziale Compliance.