10 April 2019

Narzędzia dedykowane danej dziedzinie prawa (np. prawo pracy, podatki, zamówienia publiczne)

SzuKIO – ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

FirmaSzuKIO
Nazwa produktuSzuKIO
Opis produktuBaza orzeczeń z zakresu zamówień publicznych.
Podstawowe zastosowaniaAnaliza orzeczeń z zakresu zamówień publicznych.
Wyróżniająca się cecha produktuSkuteczność wyszukiwania po frazach, obszerna i specjalistyczna baza, tempo aktualizacji
Grupa docelowa użytkowników:Zamówienia publiczne
Jurysdycje:Polska
Referencyjni klienciGDDKiA, Budimex, Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, prawie wszystkie kancelarie z rankingu Chambers Europe, Miasto Stołeczne Warszawa
Model płatnościabonament okresowy
Sposób korzystaniaSaaS
Siedziba:Aleksandria Pierwsza
Rok założenia:2009
Strona internetowahttps://szukio.pl
Email:szukio@szukio.pl
Social mediahttps://facebook.com/szukio

MORPHEUS – PODATKI

FirmaMorpheus
Nazwa produktuMorpheus Check - Morpheus Manage
Opis produktuMorpheus to narzędzie do samodzielnej weryfikacji konieczności raportowania schematów podatkowych. Nasze narzędzie stanowi połączenie najnowocześniejszych technologii z kluczowymi kompetencjami i doświadczeniem specjalistów prawa podatkowego. Dzięki synergii tych dwóch obszarów, klienci otrzymują inteligentny instrument, który zapewnia bezpieczeństwo, optymalizację kosztów oraz czasu spędzonego w pracy nad raportowaniem schematow podatkowych.
Podstawowe zastosowaniaMorpheus zadaje zrozumiałe pytania w zakresie dokonywanych czynności. Następnie analizuje odpowiedzi i wchodzi w dalszą interakcję – do momentu ustalenia, czy użytkownik ma do czynienia ze schematem podatkowym. W dalszej części ustalane są następujące parametry: czy użytkownik potrzebuje pomocy w zakresie kolejnych działań, jaką pełni rolę i jakie ma zobowiązania. Panel zarządzania pozwala na szybkie odnalezienie uzgodnień oraz na bieżące monitorowanie obowiązków w zakresie raportowania schematów podatkowych.
Wyróżniająca się cecha produktuNarzędzie Morpheus zostało opracowane przez Studio Seraphin – znaną i cenioną markę w branży LegalTech. Naszym głównym celem było połączenie kompetencji specjalistów prawa podatkowego z możliwościami, jakie daje stosowanie rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji.

Wywiązywanie się z obowiązków raportowania schematów podatkowych może zostać skrócone nawet do kilku minut dziennie. Samodzielne przeprowadzenie audytu wiąże się z ograniczeniem udziału osób trzecich w planowaniu i wykonaniu uzgodnienia lub transakcji.

Technologia Morpheus może także być dostosowana i wdrożona w szyte na miarę narzędzie, aby każdy mógł mieć narzędzie w pełni dostosowane do swoich potrzeb. Co więcej, możliwość White Label pozwala kancelariom dalsze udostępnianie swoim klientom spersonalizowanego narzędzia w zakresie raportowania schematów podatkowych pod własną marką.
Grupa docelowa użytkowników:Wszystkie podmioty zobowiązane do raportowania schematów podatkowych (przedsiębiorcy, kancelarie, instytucje finansowe)

Sposób korzystaniaSaaS
Siedziba:Warszawa
Rok założenia:2019
Strona internetowahttp://www.taxmorpheus.com
Email:contact@taxmorpheus.com