29 July 2019

Cyberbezpieczeństwo

SpecFile

FirmaSpecFile Project Sp. z o.o.
Nazwa produktuSpecfile
Opis produktuSpecfile pomaga chronić pliki i foldery. To prosta i intuicyjna usługa szyfrowania danych dla tych, których praca jest zależna od dokumentów. Gwarantuje bezpieczeństwo poufnych plików, uniemożliwiając dostęp do ich treści osobom nieuprawnionym dzięki zastosowaniu najsilniejszej kryptografii, stosowanej także w zastosowaniach wojskowych. Nie wymaga wiedzy technicznej i działa bez dostępu do Internetu.
Podstawowe zastosowaniaSzyfrowanie pism procesowych, informacji osobowych i teleadresowych oraz dokumentów obciążających klientów kancelarii. Bezpieczne przeniesienie dokumentów do chmury. Spełnienie obowiązków RODO w kancelarii. Archiwizacja dokumentów. Aplikacja szyfruje pojedyncze pliki i całe foldery jednym kliknięciem. Aby zabezpieczyć wybrany dokument lub katalog wystarczy z menu kontekstowego wybrać polecenie „Szyfruj Specfile”. Specfile pozwala współdzielić zabezpieczone dokumentów z wybranymi osobami. Zaszyfrowane pliki i foldery możesz wysłać bezpośrednio z aplikacji.
Wyróżniająca się cecha produktuNajprostszy program szyfrujący – szyfrowanie danych jednym kliknięciem. Szyfrowanie plików i folderów nie wymaga żadnej wiedzy specjalistycznej. Miejsce przechowywania zabezpieczonych dokumentów zależy od Ciebie – przechowujesz je tam, gdzie chcesz (dysk komputera, chmura, dyski zewnętrzne etc.). Szyfrowanie w locie gwarantuje bezpieczeństwo informacji zaszyfrowanych plików, na których ponownie rozpocząłeś pracę (zostaną zaszyfrowane automatycznie). Przy szyfrowaniu i deszyfrowaniu nie potrzebujesz dostępu do sieci (ważne w przypadku problemów z dostawą usługi Internetu).Wkrótce nowa, potrzebna funcjonalność: szyfrowanie poczty.
Grupa docelowa użytkowników:Prawnicy, lekarze, MŚP, IODO, banki, telekomy.
Kraj odbiorców produktuPolska
Model płatnościKONTO FIRMOWE (dla 5 stanowisk) - 59 zł netto/miesiąc, każde dodatkowe stanowisko: 7,90 zł netto/miesiąc.
Sposób korzystania instalacja aplikacji desktopowej
Stosowane standardy bezpieczeństwa Specfile zachowuje najwyższe standardy bezpieczeństwa. Algorytmy RSA-4096 oraz AES-256 są używane na całym świecie do utajniania najważniejszych informacji i uznawane za standard w kryptografii ze względu na ich bezpieczeństwo.
Siedziba:Poznań
Rok założenia:2017
Strona internetowahttps://www.specfile.pl/
Email:kontakt@specfile.pl
Twitter (lub Facebook):https://www.facebook.com/specfile/