26 kwietnia 2019

Automatyzacja tworzenia dokumentów

ATTACHI

FirmaLSOT SP. Z O.O.
Nazwa produktuATTACHI
Opis produktuATTACHI jest dodatkiem (ang. „plug-in”) do MS Word, który wspomaga tworzenie i kompletowanie pism z dużą ilością załączników (zwłaszcza pism procesowych i umów).
Po zainstalowaniu pojawia w MS WORD dodatkowy pasek narzędzi z siedmioma przyciskami, które pozwalają
1) oznaczyć fragment tekstu / opis załącznika
2) "podpiąć" z dysku plik mający stanowić załącznik do pisma
3) automatycznie wygenerować listę na końcu dokumentu
4) wygenerować wszystkie załączniki - pojedyńczo i wszystkie razem do wydruku całości "na raz", według takiej numeracji i nazewnictwa, jaką nadał autor pisma
Ponadto ATTACHI pozwala nanieść na załączniki nadruki z numeracjąi nazwą załącznika.

Podstawowe zastosowaniaJeśli w piśmie występują załączniki - wedlug nazw i określonym porządku, nadanym przez autora pisma - ATTACHI ułatwia pracę i automatyzuje czynności biurowo-administracyjne, które wcześniej wykonywane były ręcznie (dobór załącznika, dołączenie do pisma, generowanie listy załączniku, wygenerowanie i druk całych pism ze wszystkimi uporządkowanymi załącznikami).

Dedykowany dla prawników procesowych, ale używają go także prawnicy przy umowach z dużą ilością załączników, jeśłi chcą mieć uporządkowane i oznaczone załączniki.
Wyróżniająca się cecha produktuATTACHI jest w tej chwili jedynym sensownie działającym programem pozwalającym zautomatyzować czynności biurowo-administracyjne związane z usystematyzowniem i kompletowaniem pism z załącznikami.

Pozwala wyeliminować braki i pominięcia (jeśli do pisma został podpięty właściwy plik), to nie ma fizycznej możliwości, żeby gdzieś później został pominięty na etapie kompletowania pisma.

ATTACHI pozwala przygotowywać dokumenty (pisma z załącznikami) o wyjątkowo wysokim stopniu uporządkowania i w sposób zapewniający doskonałą i łatwą orientację, czy to w plikach czy to na wydrukach - co jest wyjątkowo cenione przez sądy.
Grupa docelowa użytkowników:Prawnicy procesowi
Prawnicy od umów
Każdy, kto przygotowuje pisma z dużą ilością załączników i wymaga precyzji i uprządowania
Kraj odbiorców produktuzasadniczo Polska
(jest też dostępna angielska wersja plug-inu )
Referencyjni klienciPołomski & Kłobuchowski Radcowska Spółka Partnerska
r.pr. Łukasz Połomski - http://www.sprawnyprawnik.pl
Model płatnościLicencja na 1 rok, 2 lata lub bezterminowa
Sposób korzystaniaInstalacja lokalna u klienta
Siedziba:Poznań
Rok założenia:2013
Strona internetowahttp://www.attachi.pl/
Email:biuro@lsot.pl

AUTENTI

Opis został zawarty w ramach kategorii Podpisywanie dokumentów.

DZIALPRAWNY.PL

Opis został zawarty w ramach kategorii Zarządzanie dokumentami.

UMOWNIK

FirmaLawBiz Technology Sp. z o.o.
Nazwa produktuUmownik
Opis produktuUmownik to kompleksowe narzędzie do zawierania umów online: generowania treści, negocjowania warunków oraz potwierdzania ich zawarcia bez konieczności składania tradycyjnego podpisu lub podpisu elektronicznego.

Cały proces odbywa się za pomocą przeglądarki WWW lub aplikacji mobilnej.

Stworzenie umowy jest niezwykle szybkie dzięki intuicyjnym kreatorom. Dostęp do dokumentów jest możliwy w trybie 24/7 za pomocą aplikacji mobilnej lub przeglądarki internetowej.

Gotowe wzory umów zostały napisane przez doświadczonych prawników w duchu WIN-WIN bez kruczków prawnych. Do Umownika możemy wgrać dowolny wzór dowolnej umowy i udostępnić go wyłącznie Tobie.

Wszystkie dane użytkowników aplikacji są przechowywane w jedynym data center w Polsce spełniającym najwyższe, światowe standardy bezpieczeństwa ANSI/TIA-942.
Podstawowe zastosowaniaUmownik jako generator dokumentów - tworzenie umów, wniosków i innych treści prawnych z wykorzystaniem kreatorów.

Umownik jako forma dokumentowa czynności prawnej - możliwość negocjowania i zawierania umowy online, bez konieczności podpisu i druku.

Szablony umów dostępnych w Umowniku to m.in.: umowa sprzedaży, umowa o dzieło, umowa zlecenie, oświadczenie woli, umowa NDA, umowa pożyczki, umowa darozwizny, umowa o współpracę. Dokumenty są zgodne z obowiązującymi przepisami prawa i aktualizowane po zmianach prawnych. Ponadto istnieje możliwość wygenerowania faktury oraz rachunku do określonych umów.
Wyróżniająca się cecha produktuKompleksowe podejście do problematyki zawierania umów przez przedsiębiorców - możliwość generowania, negocjacji i zawierania umów bez potrzeby składania tradycyjnego lub elektronicznego podpisu. Stworzone dokumenty są archiwizowane w chmurze na bezpiecznym serwerze.
Grupa docelowa użytkownikówUmownik jest aplikacją, z której korzystać mogą wszyscy zarówno osoby fizyczne, reprezentanci spółek, fundacji i stowarzyszeń. Jedno konto pozwala na występowanie w różnych rolach - raz jako osoba fizyczna, a innym razem jako reprezentant spółki.
Kraj odbiorców produktuPolska
Referencyjni klienciGo4Robot, Dermatic.pl, POLPOL.pl, CODERDOJO, TORO PERFORMANCE GROUP, Technologie w Biznesie, Atrem, Collegium da Vinci
Model płatnościUżytkownicy będący osobami fizycznymi mogą korzystać z darmowego dostępu do wzorów umów.

Przedsiębiorcy - mikropłatność za tygodniowy dostęp do wzorca umowy (15 - 30 zł) lub stały abonament (150 - 300 zł) w zależności od zakresu świadczonej usługi

Integracje z innymi narzędziami - wyceniane ad hoc
Sposób korzystaniaKorzystanie z Umownika jest możliwe poprzez aplikację mobilną (Android oraz iOS) i stronę WWW.
Stosowane standardy bezpieczeństwaGwarantujemy autentyczność podpisywanych dokumentów. Do zawarcia umowy kontrahenci muszą znać swój nr PESEL, zaś pozostałe dane osobowe udostępniamy dopiero w momencie zawarcia umowy. Dodatkowo podczas zawierania umów użytkownicy mogą dodać swoje zdjęcie selfi, dzięki czemu kontrahent ma pewność, że zawiera umowę z wybraną osobą. Każdy dokument jest opatrzony kodem liczbowym oraz unikalnym kodem QR, które umożliwiają jego weryfikację i wykluczają podrobienie. Ponadto wszystkie dane są przechowywane w jedynym data center w Polsce spełniającym najwyższe, światowe standardy bezpieczeństwa ANSI/TIA-942.

Siedzibaul. Wodna 15/4, 61-782 Poznań
Rok założenia:2016
Strona internetowahttp://www.umownik.pl
Email:kontakt@umownik.pl
Social mediahttps://www.facebook.com/umownik